O MNIE 2018-03-09T01:52:58+00:00

O mnie

Miło mi Cię powitać na mojej stronie. Nazywam się Maciej Kołosowski i chciałbym w kilku zdaniach napisać coś o sobie, byśmy się lepiej poznali.

Moja przygoda z fotografią zaczęła się kilka lat temu. Szybko przerodziła się w pasję, którą wykonuję do dzisiaj. Myślę, że jedną z najważniejszych w życiu rzeczy jest zajmowanie się tym, co sprawia nam przyjemność. Dla mnie czymś takim jest właśnie fotografia.

Praca jako fotograf ślubny jest dla mnie przyjemnym wyzwaniem, a każdy kolejny reportaż sprawia, że mogę się spełniać i rozwijać.

Pasjonuje mnie fotografia ślubna i okolicznościowa. Wykonuję również fotorelacje z chrztów, sesje dziecięce, ciążowe i rodzinne, a także fotografię portretową.

Obszar, na jakim pracuję…..nie, nie to mnie nie ogranicza :), ale najbliżej mam województwo podlaskie i warmińsko-mazurskie : Białystok, Grajewo, Ełk, Łomża, Augustów, Mońki, Olecko, Suwałki, Giżycko. Z pełną mocą angażuję się w powierzane mi zlecenia. Staram się dokładnie poznać oczekiwania swoich Klientów, by móc je spełniać. Tylko dobre przygotowanie do pracy pozwala perfekcyjnie wykonać sesję fotograficzną. Zapraszam na spotkanie, na którym będziemy mogli się wzajemnie poznać i porozmawiać o wszystkich szczegółach. Zadzwoń do mnie lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Do zobaczenia.